5 ieteikumi kā izvēlēties rotaslietas

Rotaslietu izvēle var būt liels izaicinājums, īpaši ja piedāvājums ir plašs un iespējas dažādas. Tomēr atbilstoši un veiksmīgi sakombinējot rotaslietas, jebkurš tērps iegūs pavisam jaunu veidolu. Kā arī rotaslietas ir tās, kas nosaka stilu un uzliek visus punktiņus uz ‘i’. Tāpēc mēs, Gredzentiņš.lv speciālistu komanda, esam sagatavojuši 5 ieteikumus kā izvēlēties rotaslietas Tavam tērpam un kas būtisks jāņem vērā.

1) Izvēlies atbilstošu rotu izmēru

Izvēlētajam rotu apjomam un izmēram jāatbilst kopējam tēlam. Ja tērps ir apjomīgs un krāsām pilns, tad arī rotām jābūt pamanāmām, jo mazi, smalki aksesuāri kopējā tēlā pazudīs. Bet jāatceras, ka ja tērpā ir košas krāsas, vairāki paterni un raksti, ieteicams izvēlēties vienkāršākus aksesuārus. Turpretī vienkrāsains tērps lieliski izskatīsies ar izteiksmīgām, košām rotām.

2) Pieskaņo toņus

Krāsu izvēlei rotās ir tik pat liela nozīme kā to saskaņošanai tērpā. Lai neradītu disbalansu kopējā tēlā, pieskaņo toņus vai izvēlies pretkrāsas aksesuārus. Lai gan modes tendences ir dažādas, dažādu metālu nokrāsas var radīt haotisku koptēlu.

3) Definē savu stilu

Jā, stilus var un vajag mainīt. Tomēr pie katra apģērbu komplekta vajadzētu izvēlēties viena stila rotas, nemiksējot dažādus stilus. Tas piešķirs tēlam izkoptāku izskatu un definēs galvenās iezīmes.

4) Pieskaņo rotas savam ādas tonim

Protams, pieskaņot rotas apģērbam ir labais stils. Bet pieskaņošanās ādas toņa īpatnībām, radīs vēl izsmalcinātāku koptēlu. Sudrabs labāk piestāvēs vēsajām ādas nokrāsām, bet zelts – siltajiem apakštoņiem. Tomēr nebaidies eksperimentēt un izmēģināt jaunas kombinācijas.

5) Saskaņo rotas ar dekoltē līniju

Lai gan var šķist, ka tās ir tikai detaļas, tomēr rotu saskaņošana ar dekoltē līniju var gan uzlabot kopējo tēlu, gan padarīt to neveiklu. Ja apģērbā ir V veida izgriezums, pieskaņo ķēdītes garumu izgriezumam. Ja kakla līnija ir augsta un apļveida, ķēdītei jābūt vai īsākai, vai manāmi garākai. Augstajām apkaklēm iesakām neizvēlēties kakla rotas, bet gan dot priekšroku lielākiem, izteiksmīgiem auskariem.

Ja arī Tu meklē savu lielisko un eleganto rotu komplektu, ieskaties https://gredzentins.lv/lv/ virtuālajos plauktos, kur atradīsi visdažādākā stila un toņu rotas.